Llámenos hoy/whatsapp

(+86) -138-128-59969
Şişirme makinesi ile ekstrüzyon şişirme makinesi arasındaki fark nedir?
Usted está aquí: Hogar » Noticias » Noticias » Şişirme makinesi ile ekstrüzyon şişirme makinesi arasındaki fark nedir?

Şişirme makinesi ile ekstrüzyon şişirme makinesi arasındaki fark nedir?

Vistas:0     Autor:Editor del sitio     Hora de publicación: 2022-08-11      Origen:Sitio

facebook sharing button
twitter sharing button
line sharing button
wechat sharing button
linkedin sharing button
pinterest sharing button
whatsapp sharing button
kakao sharing button
Şişirme makinesi ile ekstrüzyon şişirme makinesi arasındaki fark nedir?

Şişirme makinesi ile şişe şişirme makinesi arasındaki fark nedir? Şişirme makineleri ve şişe şişirme makineleri, endüstride yaygın olarak kullanılan plastik üretim ekipmanlarıdır. Pazar Geniş Bir Alanı Kapsıyor ve Birçok Benzerlik Var. Birçok üretici var. Bu Nedenle, Insanlar Genellikle bir şişirme makinesine mi yoksa bir şişe şişirme makinesine mi ihtiyaç duyduklarını söyleyemezler. Yanlış üretici bulursanız, bir istişareden sonra üretilmediğini bileceksiniz. Bu Makale, şişirme makinesi ile şişe şişirme makinesi arasındaki farkı birçok yönden tanıtacaktır. Birlikte anlayalım.

Máquina de moldeo de sopla meper

Şişirme Makinesinin Tanıtımı

Şişirme makinesi, bir tür plastik makine işleme ekipmanıdır. Sıvı plastik püskürtüdükten sonra, plastik gövde, bir ürün yapmak için makineden esen rüzgar tarafından bellirli bir şekle sahip bir kalıp boşluğuna üflenir. Yaygın olarak kullanılan iki plastik şişirme makinesi vardır. ̇Ki Çeşit Ekstrüzyon şişirme Makinesi ve enjeksiyon şişirme Makinesi Vardır. ̇Ki tür ekipmanın temel ilkeleri temelde benzerdir. Su ikisi de Önce ekstrüdere reçine ekler ve ardından bitmiş ürünü elde etmek için üfler. Fark, Ekstrüzyon şişirme Makinesi işleminin aşağıdaki gibidir: ekstrüzyon-gerdirme -şişirme, enjeksiyon şişirme Makinesi işlemi, enjeksiyon-gerdirme -şişirme kalıplamadır.

Şişirme Kalıplama Makinesinin şişirme Malzemesi Polietilen, Polivinil Klorür, Polipropilen, Polistiren, Polyester de líneas, Polikarbonat, Poliamid, Selüloz Asetat Ve Poliasetal Reçineden Seçilebilir. Üretilen ürün hacmi birkaç litreden binlerce litreye kadar değişebilmekte ve üretilen yüksek yoğunluklu polietilen ürünler gıda, kimyasal ve işleme sıvı ambalajlarında Yaygın olarak kullante.

Üretilen Polivinil Klorür, yüksek şeffaflığı vehava sızdırmazlığı nedeniyle kozmetik ve yıkama endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadadadadad.

Şişirme Makinesinin AvantaJı, şişirme Makinesi Tarafından işlenen Plastik Kabın Yüksek Kalınlığa, Korozyon Direncine Ve Aşınma Direncine Sahip Olması Ve Seramik Kabın Parçasınınının Yerini Alabilmesidir. Ek olarak, şişirme ürünü kabının maliyeti düşüktür ve işleme zorluğu düşüktür. , Verimli.

MP70FS

Şişirme Makinesi Tanıtımı

Şişe şişirme makinesi adından da anlaşılacağı gibi şişe üreten bir makinedir. PLASTIK parçacıkları yumuşatır ve sıvı hale getirir ve ardından erimiş Ön kalıparı farklı şişelere üfler. Yaygın üflemeli Kalıplama Makineleri, Ekstrüzyon üflemeli Kalıplama Makinelerini, Enjeksiyonlu üflemeli Kalıplama Makinelerini Ve Enjeksiyonlu üflemeli Kalıjet Makinelerini Içerir. Üç çeşit şişe makinesi ve Özel yapılı şişe şişirme makinesi vardır.

Üfleme işleminde Ayrıca tek aşamalı üfleme yöntemi ve iki aşamalı üfleme yöntemine ayrılmıştır. ̇Ki aşamalı üfleme yönteminin çoğu yaygın olarak kullanılır. Bitmiş Kalıba Gidin, Yüksek Basınçla şişirin ve Istediğiniz şekle üfleyin. Şişirme-gerdirme işlemi iki yönlü bir gerdirmedir, bu nedenle bu işlemde şişe duvarının mekanik özelliklerini arttırmak ve çekmekekme ve darbe dayanijıriırmak için zincirl. Bu esneme de sınırlıdır ve çok fazla esnetilemez. Germe-desefleme oranını kontrol etmek gereklidir.

molde

Şişirme makinesi tarafından üretilen kabın fiyatı nispeten yüksektir, bu nedenle içecek, ilaç, kozmetik, gıda işleme ve diğer endüstrilerde genellikle cam kaplar yerine kullanır.

Şişirme makinesi ile şişe şişirme makinesi arasındaki fark

1. İlkeler Farklıdır. Yukarıda editör, iki tür mekanik ekipmanın çalışma prensiplerini yazmak ve tanıtmak istiyor. ̇Kisinin plastik üretim prensipleri arasında belli bir fark olduğu görülmektedir. Şişirme makinesinin üretim süreci ekstrüzyon/enjeksiyon-gerdirmedir. - şişirme, şişirme makinesi, tek aşamalı bir üfleme yöntemi ve iki aşamalı bir üfleme yöntemidir.

2. üretim Kalemleri Farklıdır. Şişe üfleme makinesi, şişeyi üfleyen makineyi ifade Eder. Şişe üfleme Makinesinin üretimi Uygun ve Kullanışlıdır ve Kalıplama Hacmi Büyüktür. . Şişirme kalıplama makineleri, plastiğin bir viDalı ​​ekstrüderde eritilmesini ve nicel olarak ekstrüde edilmesini, ağız filmi ilile oluiguresını ve daha sonra daha büyük variller veya uyarı sütunlary, tep. üretmek için kullanılan eksiksiz ürünler elde etmek için soğutulmasını gerektirir. üflemeli ürün.

3. Özellikler Farklıdır. Şişirme makinesi, yüksek kalınlıkta korozyon direnci ve aşınma direnci Özelliklerine sahiptir. Kalıp Kafası Ayrıca Deşarjı Daha Düzgün Ve Pürüzsüz Hale getirmek için Krom Kaplı Vida Mandrel Yapısını Benimser Ve şişirilmiş Daha iyi Tamamlanabilir. Karmaşık Yapı

Película üfleme Makinesinin çıkış gazı daha homojendir ve kaldırma ünitesi ayrıca üretim ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen kare bir çerçeve yapına sahiptir.

Yukarıdakiler, şişirme makinesi ile şişe şişirme makinesi arasındaki farkla ilgilidir. Daha fazla bilgi için meper makina'ya dikkat etmeyi unutmayınız.

hacer consultas meper

Máquina de moldeo por soplado global proveedor

ENLACES RÁPIDOS

¡Llama ahora para el servicio!

(+86) -138-128-59969
Copyright 2022 Machine Machine